/ Algis SAKALAUSKAS

instaliacijos inžinierius
„Galimybė atrasti žinioms naują gyvenimą ir sujungti jas su meno praktika bei artefaktais“

Kauno technologijos universiteto Radioelektronikos ir telekomunikacijų fakultete įgijęs I pakopos diplomą, netrukus pradėjo dirbti mokslines ir pramonines lazerines sistemas kuriančioje bei gaminančioje įmonėje UAB "Ekspla", nestandartinės elektronikos bare (inžinierius-konstruotojas).
Algis Sakalauskas nuo vaikystės aktyviai besidomintis optika, vėliau - radioelektronika ir laisvalaikiu konstruojantis įvairius prietaisus (teleskopus, radijo ryšio prietaisus, skaitmeninę techniką), prieš kelerius metus susidomėjo ir garso fizika bei psichoakustikos mokslu, kuris natūraliai paakino pažintį su kognityvine psichologija bei psichologija apskritai.

Šis projektas – galimybė pamatyti, ką gali padaryti vardan bendro tikslo susivieniję skirtingais dalykais nuoširdžiai besidomintys žmonės. Džiaugiuosi, kad šios pastangos visų pirma nukreiptos į labiausiai tokio susitelkimo vertą tikslą – nauja forma pristatomą pamatinį valstybės simbolį – himną.

Man pačiam tai malonus bei naudingas mokslo ir meno sankirtos išgyvenimas, galimybė išbandyti susikaupusias optikos, signalų perdavimo, psichoakustikos žinias meno pasaulyje. Atrasti šioms žinioms naują gyvenimą ir sujungti jas su meno praktika bei artefaktais: tekstile, muzika, dizainu.

Esu įsitikinęs, kad šis kūrinys žiūrovams bus maloni nauja patirtis, kuri ne tik pristatys Lietuvą kaip šiuolaikinių technologijų kraštą, bet populiarins ir pačius fizinius mokslus, įkvėps žmones naujiems darbams, ieškojimams ir atradimams.

--

Algis Sakalauskas
+37064620919
algis.sa@gmail.com